O NÁS

0 let
Zkušenosti na trhu
0 mil Kč
Schválené dotace
0 mil Kč
Průměrná dotace
0 %
Úspěšnost

Více než 15 let působíme na trhu dotačního poradenství definovaného hlubokou znalostí, kvalitou a spolehlivosti. Pohybujeme se v řadě oblastí fondů Evropské unie, od problematiky týkající se vlastního zpracování žádostí o dotace až k otázkám efektivní administrace, výběrových řízení a metodické podpory.

ZAJIŠŤUJEME KOMPLETNÍ SERVIS

Základním znakem naší činnosti je komplexní servis od A až Z.

Úvodní analýzu provádíme zdarma, v rámci ní posuzujeme vaše záměry a doporučíme nejlepší řešení, s tím že zvažujeme různé zdroje jejich financování z ČR i EU.

Zakládáme si na tom, aby časová i personální zátěž z vaší strany byla naprosto minimální. Sepíšeme za vás projekt vč. potřebných dokumentů, zkompletujeme veškerou potřebnou dokumentaci i metodiky, zajistíme komunikaci s úřady a přebereme na sebe plnou odpovědnost.

JEDNÁME PŘÍMO

Fungujeme otevřeně, jednáme férově a vždy s vámi komunikujeme na rovinu. Pokud u vašeho projektu usoudíme, že má nízkou šanci na úspěch, nebudeme se do něj pouštět. Obvykle to dokážeme vyhodnotit už na začátku a ušetříme tak čas oběma stranám.

PLATÍTE ZA VÝSLEDKY

Nejde nám o rychlý zisk na úkor kvality odvedené práce a bez závazků vůči našim klientům. Smysl vidíme v dlouhodobé spolupráci se zákazníkem a jeho spokojenosti s prací, kterou pro něj odvádíme. Klademe proto důraz na splatnost většiny odměn až po úspěšném získání dotace, investiční pobídky, uplatnění daňové úlevy apod. Bonus z úspěchu vám dává jistotu, že uděláme maximum.

BEREME ODPOVĚDNOST NA SEBE

Neseme odpovědnost jen za úspěch projektu, ale také za případné chyby. Naší spolehlivostí jsme např. jako jedni z mála dosáhli na pojištění odpovědnosti s plněním až do výše 100 mil. Kč. Záruku jsme však nikdy nemuseli využít.

MÁME DESÍTKY SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

Pro spolupráci s námi se rozhodly už desítky významných českých i zahraničních společností z technologického, průmyslového a ICT sektoru, kterým jsme pomohli realizovat více než 170 zakázek s úspěšností více než 98%.

KONTAKTUJTE NÁS

eFact, s.r.o.

ADRESA:
Michalská 3
Praha 1
110 00
Kontakt:

info@efact.cz

IČO:

IČO: 27309304